Cím:
Kategória:
Feladás dátuma:
márc 31., 16:34Benzinmotoros fadaraboló szállítószalaggal (fa átmérője: max. 12 cm)
A termék megvásárolható ITT:
Arpal AM-120BD-K [DEMO]
- Súly: 400 kg
- Lóerő: 18 HP
- Teljesítmény: 10 m/h
- Fordulatszám: 3600 rpm
- Maximális fa átmérő: 12 cm
- Darabolt fa mérete: 9-18 cm
- Méretek: 310 x 177 x 295 cm
- Meghajtás: Gasoline Engine
Az AM-120BD-K fadaraboló kisebb fák, ágak és egyéb favágásból megmaradt nyesedék aprítására fejlesztették ki. Az aprításért felelős pengék a nyers fát kisebb darabokra szedik szét melyek mérete változó: 9-18cm lehet. Akár 12 cm átmérőjű fák aprítására is képes. Egy 18 lóerős benzinmotor hajtja valamint a beépített futószalagjának köszönhetően a darabolt fát zsákba vagy utánfutóra is gyűjthetjük. Az aprító megvásárolható az utánfutóval és anélkül is.
A termék, demo besorolással rendelkezik. A gép átvizsgált, működőképes állapotban van, esztétikai eltérések egy Új géphez képest előfordulhatnak.
A hirdetésben szereplő árak tartalmazzák az ÁFA-t.
A feltüntetett árak tájékoztató jellegűek. Az árváltoztatás jogát fenntartjuk.
Aktuális árainkért, és teljes készletünkért tekintse meg honlapunkat (agrohof.com) vagy hívja értékesítő kollégánkat a -es telefonszámon.