Feladás dátuma:
aug 17., 18:32Megtekinthető: Kiskunhalas (6400)
Csókolom. Csókolom. Anettka vagyok! Ha ez így valakinek nem mond semmit akkor segítek: )! A meghírdetett jármű évekig a Budapest TV egykori műsorvezetője Anettka tulajdonában volt. Jelenleg egy gyűjtemény részét képezi és nem minden áron de az eladás mellett döntöttem. 1993as a Kislány , de a V8 mai napig nem kérdez, hanem teszi a dolgát! Igazi élmény és megjelenése maga a stílus és nem a hétköznapi kis csibész R129! 32 éves és képzeld nem OT-s mert nem akartam ! A régi magyar címeres SSL-500 egyedi rendelésű rendszám sokkal nagyobb érték számomra! Hardtop is van hozzá de soha nem használtam: )! 1996 óta magyar autó és rendelkezik szervíz packal és pót kulcsokkal, szervíz számlákkal is! Képzeld és 4 személyes kivitel, hogy az asszonynak is jobban be lehet majd adagóóólni, hogy ez családi gép ANYA ! Szegeden az ország legnagyobb mercis rendezvényén a Classic Car Shown kétszer elnyerte közönség kedvenc díját: )! A strici felni garnítúra külön megállapodás részét képezi! Szóval ha szereted a különleges és stílusos megjelenést akkor lehet, hogy jó helyen jársz!
Felszereltség: ABS (blokkolásgátló) - ASR (kipörgésgátló) - Automata (4 fokozatú) - Automata klíma - bőr belső - centrálzár - elektromos ablak elöl - elektromos tükör - faberakás - fűthető első ülés - indításgátló (immobiliser) - ködlámpa - könnyűfém felni - szervokormány - tempomat - utasoldali légzsák - vezetőoldali légzsák.
Egyéb információ: azonnal elvihető - frissen szervizelt - garantált km futás - garázsban tartott - keveset futott - vezetett szervizkönyv