Kategória:
Feladás dátuma:
ma, 13:58Kihasználatlanság miatt eladó egy alig Haszán 2 éve vásárolt Jansen ÁT-145 cím vágó fejes Szárzúzó.
Ezt a szárzúzó quaddal, ATV-vel, traktorral, keskeny nyomtávú traktorral és akár saját járművével is vontathatja. A beépített benzinmotornak köszönhetően a , 23 LE teljesítményével független és bárhol mozgásban maradhat.
A szárzúzó egyszerű gömbfejes csatlakozóval csatlakozik a vontatójárműhöz.
A vágási magasság egyszerűen állítható a vonórúd alatti menetes orsóval. Szállítási helyzethez a csavaros emelő használható. A négyütemű benzinmotor 3 ékszíjjal hajtja meg a kaszát.
A szárzúzó hátulja felé nehéz utógörgőt szereltek fel. A motor egyszerűen indítható elektromos indítóval a 12 voltos akkumulátor.
A 24 beépített kalapácspenge (400 g) a minimális méretre vágja a nyesedéket. Még a nagyon magas fű, bokros vagy szalmaszerű nyesedék sem jelent problémát ennél a fűnyírónál! A nagyméretű, stabil pneumatikus abroncsoknak köszönhetően a kasza nagyon egyenetlen felületeken is nehézség nélkül mozgatható.
Műszaki adatok:
* 2 ütemű motor, 764 cm3, 23 LE
* 12 voltos indítómotor
* Hajtás 3 ékszíjjal
* Teljes tömeg (száraz): 305 kg
* Üzemanyag: Benzin
* Tartály kapacitása: kb. 12 liter
* Üzemanyag fogyasztás: kb. 1,5 - 2,0 l/h
* Vágási szélesség: 1400 mm
* Vágópenge típusa: 24 db. kalapácspengék, 400g
* Hajtótengely ?: 105 mm
* Utánfutó görgő ?: 100 mm
* A gép méretei: 205x198x100 cm (Hxszxm)