Budapest 20, Pesterzsébet / családi ház / tégla / 5 szoba / 200 m

company_logo

119 000 000

Ft

595 000 Ft/m²

Cím:

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Ház 

Feladás dátuma:

tegnap, 21:26
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
5+ szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
kertre néző

Erkély, terasz:
Van

Bútorozott-e:
igen

Parkolás:
Garázsban

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Ingatlan felszereltsége:
Légkondicionáló, Fürdő és WC külön, Gépesített, Beépített konyha, Riasztó

Szintek száma:
2

Költözhető:
kevesebb mint 6 hónapon belül

Kert:
különálló

Kert mérete:
358  m2
Méret:
200 m²

Leírás

200 m2-es családi ház Pesterzsébet szívében!

Eladásra kínálunk egy 200 m-es családi házat Pesterzsébet központi részén, egy 358 m-es, gondozott saroktelken. Az ingatlan két külön bejárattal rendelkezik, így könnyedén elválasztható két lakásként, akár többgenerációs együttélésre, akár bérbeadásra is kiváló választás.

A főépület kétszintes, ahol az alsó szinten nappali, hálószoba, konyha, fürdőszoba WC-vel, előszoba és közlekedő található. Az emeleten négy szoba, fürdőszoba, WC és előszoba kapott helyet. A házhoz két terasz és három erkély is tartozik.

A különálló, 40 m-es második lakrészben konyha-étkező, nappali, fürdőszoba, WC és kamra található. Ez a lakrész is rendelkezik saját terasszal.

A ház betonfödémes, tégla falazatú, 5 cm-es tetőszigeteléssel és fa nyílászárókkal van felszerelve. Az ingatlan fűtését gázcirkó és vegyestüzelésű kazán is biztosítja. A szobák elrendezése könnyen módosítható, mivel több válaszfal is mozgatható.

A kert rendezett, virágos, gyümölcsfákkal beültetett. A telken található egy 60 m-es garázs, amely három autó beállására is alkalmas, és egy kis műhely is kapcsolódik hozzá. Az udvar körbejárható, két kapuval rendelkezik, így autóval és gyalogosan is kényelmes a bejárás.

A ház stabil szerkezetű, süllyedés nem észlelhető. Az ingatlan jelenlegi állapotában is lakható, de igény esetén műszaki és esztétikai felújítás végezhető. A pince 15 m-es, jól hasznosítható.

Az ingatlanban ipari áram (380V), riasztórendszer, két klíma és fúrt kút is található. Az esővíz gyűjtésére vasbeton ciszterna szolgál. A kertben két kerti csap is ki van építve.

A környék csendes, jól megközelíthető, iskola, óvoda és bevásárlási lehetőség a közelben van. Tömegközlekedéssel és autóval is 30 percen belül elérhető a belváros.

A ház per-, teher- és igénymentes, a tulajdonjog rendezett. Az ingatlan megvásárlásához igénybe vehető jelzáloghitel, Csok Plusz, valamint Babaváró támogatás, melyek ügyintézésében szakszerű segítséget nyújtunk.

Az ár alkuképes.
Tökéletes választás nagycsaládosoknak, összeköltözőknek vagy befektetőknek.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal elérhetőségeimen!
H504127i

Hirdetés azonosító: 155955992

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 20 órája

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn