Cím:
Kategória:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaGyógyászati segédeszköz forgalmazó webáruház vagyunk, tehát minden
termékünk új, számlás, garanciális. Személyes átvételre sajnos nincs
lehetőség. A megrendelt termékeket országszerte kiszállítjuk futárral.
A terméket webáruházunkban tudja megrendelni ide
kattintva ahol ebben a kategóriában több
termékünk is van, látogasson el hozzánk: www. gyogypiac.hu
További kérdéseit itt tudja email-en föltenni: A Comfortisse Posture, egy kényelmes és könnyed tartásjavító heveder, amely kiigazítja a helytelen tartást, és így megszüntetheti a fájdalmat. Csak csúsztassa a hevedert a vállára, majd rögzítse az övet a dereka körül. A Comfortisse Posture azonnal hátrahúzza a vállakat a megfelelő helyzetbe, megelőzve a helytelen testtartást. Amint felveszi, egyenesebben fog állni, a felsőteste pedig visszakerül az optimális pózba.
Napi 30-60 perc használat.
A Comfortisse Posture-t tetszőleges gyakorisággal viselheti, de már napi 30-60 perc is elég lehet ahhoz, hogy hátizmai megerősödjenek, és helyes testtartást vehessen fel különösebb megerőltetés nélkül.
Szinte bárhol használható!
A Comfortisse Posture állítható, így saját alkatához igazíthatja. Viselheti munka közben, otthon, az autóban, akár hosszabb utakon is, vagyis szinte bárhol. Természetesen ruha alatt is hordhatja anélkül, hogy bárkinek feltűnne.
S/M: 60-95 cm mell alatti körmérethez
L/XL: 96-130 cm mell alatti körmérethez
További információkért kattintson ide: