Eladó Lakás, Budapest 8. ker.

company_logo

62 140 000

Ft

1 412 273 Ft/m²

Kategória:

Eladó; Ingatlan; Lakás 

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Ingatlanközvetítő

Tulajdonságok

Szobák száma:
1 szoba

Állapot:
Jó állapotú

Fűtés típusa:
gáz-cirkó

Emelet:
4

Lift:
Nincs

Ingatlan típusa:
tégla

Kilátás:
udvari

Erkély, terasz:
Nincs

Bútorozott-e:
nem

Parkolás:
Udvarban

Belmagasság:
3 m alatt

Tulajdonjog/ bérleti jog:
Tulajdonjog

Havi közösköltség:
24426  Ft/hó

Félszobák száma:
1

Méret:
44 m²

Leírás

Kényelmes, világos, azonnal költözhető lakást keres a belváros közelében, saját udvari autóbeállóval? Ez a lehetőség Önre vár!

A VIII. kerület egyik fejlődő részén, a Magdolna negyedben kínálok megvételre egy 44 négyzetméteres, egy plusz fél szobás, negyedik emeleti, igényesen felújított öröklakást. Az ingatlan egy karbantartott, lifttel rendelkező társasházban található, tágas, világos belső udvarra néz, így a belváros közelsége ellenére is csendes, nyugodt lakókörnyezetet biztosít.

A lakás központi eleme az amerikai konyhás nappali, amely délre tájolt, így a természetes fény egész nap kellemesen beragyogja a teret. A felújítás során nemcsak a belső tér esztétikai megújulása történt meg, hanem a gépészet is korszerűsítésre került: a fűtést és a melegvíz-ellátást modern, energiatakarékos gázcirkó biztosítja, amely kényelmes és költséghatékony megoldást nyújt minden évszakban.

Az ingatlan egyik külön értéke a saját gépkocsi-beállási lehetőség, amely a közelmúltban rendezett, gondozott belső udvarban került kialakításra. Ez a ritka lehetőség nagyban megkönnyíti a mindennapokat azok számára, akik gépkocsival közlekednek, hiszen nem kell nap mint nap a parkolással bajlódni.

A környék elhelyezkedése kiváló: néhány perc sétára találhatók a legfontosabb tömegközlekedési lehetőségek, így villamos- és buszmegállók is könnyedén elérhetők. A Baross tér, valamint a Keleti pályaudvar közelsége nemcsak közlekedési csomópontként előnyös, hanem számos bevásárlási lehetőséget is kínál, legyen szó napi ügyintézésről vagy nagybevásárlásról.

Ez a lakás tökéletes választás lehet mindazoknak, akik a belváros közelségét, a modern belső tereket és a praktikus megoldásokat egyaránt fontosnak tartják. Legyen szó első otthonról, hosszú távú befektetésről vagy kényelmes városi lakhatásról, ez az ingatlan minden szempontból kiemelkedő lehetőséget biztosít leendő tulajdonosa számára.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, kérem, hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Referenciaszám: M301365

Hirdetés azonosító: 155151064

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Ingatlanközvetítő

Utoljára aktív: 6 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn