Kategória:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaNagy családi ebédek és beszélgetések központi szereplője keresi új családját! Az eladására házátalakítás miatt kialakult helyhiány kényszerít minket.
Alap állapotban az asztallap mérete: 150*90 cm, 74 cm magas, 6 ember kényelmesen elfér mellette. Az asztal lapja középen szétnyitható és felhajtható az asztalközép, kinyitott állapodban: 180*90 cm, mi ebben az állapotban volt hogy 12-en ültük körbe.
Az asztal lábazata középen helyeszkedik el. Minimális helyigénye a székekkel együtt ahhoz, hogy használni is lehessen összetolt állapotban 2m * 2,6m.
A székek szintén fából vannak, ugyanolyan színűre pácolva, mint az asztal és bézs csíkos kárpittal borított az ülőfelületük. Mivel párnával használtuk, az ülőfelület nem koszolódott el, de az egyik széket sajnos a gyerek filctollal összefirkálta, így ha párna nélkül is szeretnék használni, indokolt lehet a kárpit kicserélése (ez házilag is könnyen megoldható szögbelövővel).
Az asztal és a székek anyaga pácolt fa (amennyire meg tudom állapítani, mert nem vagyok ebben szakértő).
Használatból eredő karcolások vannak az asztallapon, de ez a színét nem befolyásolja (bizonyítva, hogy pácolt fa), egységesen sötét barna így is. A székeken is vannak kisebb sérülések. Mi prontóval tisztítottuk, utánfestve/lakkozva nem volt soha.
Személyesen a 18. kerületben tekinthető meg és a vevőnek kell az elszállítását megoldania.