1 500 000 Ft/m²
Cím:
Feladás dátuma:
jún 19., 20:16249 helyett 225 millió!!!
Csillaghegy egyik legszebb,legfrekventáltabb helyén, Duna felőli oldalon,/a csendes Zrínyi utcában/tulajdonostól eladó egy 5 szobás, 2 szintes nagyon jó műszaki állapotú, salétrom és repedés mentes családi ház. A kertben fém ill. tégla tároló is van.
Az épület 1995-ben épült, kívülről dryvit burkolattal rendelkezik. Szép,ápolt,nagy,füves, fás, karbantartott kert is tartozik az ingatlanhoz./1032 nm=287 nöl/
A hatályos jogszabályok szerint,akár hozzá is építhető, átalakítható,bővíthető.
A földszinten előszoba,közlekedő,kamra, nagy napos,ablakos konyha, kis, külön tusoló, wc ill. nagy ebédlő és egy nagy nappali/32 nm/ található,amelyben egy nagyon szép cserépkályha is épült, az ebédlővel közös falban. A földszint hegy felőli,nyugati oldalán egy kb.14 nm terasz található.
Az emeleten tágas közlekedő, fürdőszoba /wc-vel/, 2 darab 14 nm-es és egy 23 nm-es teraszos háló található.Az egyik hálószoba klimatizált.
Az emeletre masszív,stabil,nem nyikorgó lépcső vezet fel. A fűtést és a meleg vizet pár éves, tökéletesen üzemelő kondenzációs Bosch kombi kazán biztosítja.A ház/ nappali/ alatt kb.30 nm pince található. Az utcafronton egy fából épített,cseréptetős kocsibeállót építettünk.. A ház kelet-nyugati tájolású,ezáltal egész nap világos.
A szomszédok kedves, barátságos,segítőkész, összetartó emberek.
A ház igény, teher és per mentes. A tulajdonviszonyok rendezettek. Az ingatlan azonnal birtokba vehető.
A Duna-part 10 p séta.Többféle üzlet, bevásárló központ, orvos,patika, iskola, óvoda,stb. 5 perc autóval. HÉV ,busz megálló 3-5 perc séta.
Energetikai tanúsítvány és a hiteles tulajdoni lap bármikor megtekinthető / akár ügyfélkapun keresztül is /
Fontos!!
Az ingatlanközvetítők általi megkeresést semmilyen formában Nem támogatom!!!