850 000 Ft/m²
Cím:
Feladás dátuma:
több, mint egy hónapjaKét teljesen különálló lakás egy fedél alatt. Külön, de mégis annyira távol, hogy papucsot keljen húzni, ha átmegyek! Szeparált életterek egy karnyújtásnyira egymástól!
Eladóvá vált szeretett otthonunk a XIX. kerület legkedveltebb utcájában, a Fő utcában. Családi ház, 2 X 80 m-es teljesen szeparált lakásokkal, külön bejáratokkal, külön mérőórákkal és saját fűtési rendszerekkel. A házon új, 3 éves cserép tetőzet van.
Az alsó szint, mivel két bejárattal rendelkezik sok lehetőséget rejteget. Jó állapotban van.
Helyiségei: kényelmes előszoba, 3 nagy szoba, nagy konyha, nyári konyha, 2 kamra, fürdőszoba és külön wc. A bejáratnál fedett terasz.
A fürdőszoba 10 éve lett felújítva, akkor vezeték cserével, valamint az utcafronti ablakok és a bejárati ajtók lettek műanyag három cellásra cserélve. 3 éve új cirkó gázkazán lett beépítve új kéménnyel.
A felső szint kiváló állapotban van, 1989-ben épült az alsó szintre. A fürdőszoba és a wc 3 éve lett teljesen felújítva vezeték cserével, a gépesített minőségi konyha pedig 2 éve. Az összes nyílászáró modern műanyag redőnyös és szúnyoghálós. Fűtése konvektoros, havi 8.000 Ft/hó átalány a költsége. Nagyon jó elrendezésű, a nagy üvegfelületek kivételes fényviszonyokat biztosítanak. A szobák légkondicionáltak.
Helyiségei: praktikus előszoba, 2 + 1 fél szoba, gépesített minőségi konyha, kamra, nagy étkező, fürdőszoba, külön wc, fedett terasz
A karbantartott kert jó lehetőséget biztosít kertipartikhoz vagy csak egy kis szabadtéri játokhoz, de a házikedvencek is boldogan szaladgálhatnak.
Telek és melléképületek:
482 m-es telek
Két egyállásos garázs
5 m-es pince + 10m-es tároló
Kiváló elhelyezkedés, remek infrastruktúra:
Autóval: Belváros 20-30 perc
Tömegközlekedéssel: A 194-es és 99-es busz megállója közel van, amivel a Határ úti metró megállóhoz lehet eljutni vagy a 151-es busszal a KÖKI bevásárló központhoz és a kispesti Kossuth-téri piachoz.
Infrastruktúra:
A környéken több iskola és óvoda is található, amelyek gyalogosan is könnyen megközelíthetők.
A közelben számos bevásárlási lehetőség áll rendelkezésre, beleértve kisebb boltokat és nagyobb szupermarketeket is valamint több bevásárló központ ( Köki, Shopmark, IKEA, Auchan).
A Kispesti Egészségügyi Intézetben szakrendelések pár perc sétára elérhetők. Több felekezet templomai szintén gyalogtávolságra találhatók.
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet családoknak, akik összeköltöznének vagy akár befektetőknek is akiknek a rugalmas kialakítási lehetőségek és a remek lokáció garanciát biztosít.
Nézze meg! Jobb, mint gondolná!