Kategória:
Feladás dátuma:
tegnap, 00:15Fiat Ducato 2.5 TD diesel gépjármű Eura Mobil Lakóautó felépítménnyel áron alul eladó. Miért ilyen olcsó? Azért mert az autó Magyarországon van, a papirjait meg csak az autó németországi jelenlétében akarja kiadni a hatóság . A történet az, hogy 2x is elvesztek az okmányai a német postának köszönhetően.
A forgalmi és a törzskönyv másolata természetesen megvan , adásvételivel együtt.
Ha Önnek büdös a sztori, kérem ne is olvassa tovább, lapozzon . Köszönöm.
Értetlenkedő okostojásokból van elég amúgy is, ne fárasszanak , mert ignorálom őket , ugyanúgy mint az "ez érdekel " stb üzeneteket.
Akit komolyan érdekel : 130ekm, pöcc röff, Lábon jött Köln-ből, Júliusban vizsgázott Németországban, új gumik ( még a pótkeréken is új), új akksi, féltegely porvédők . 6 személyes. Vonóhorog , moped szállító . Gyárias állapotú., nem rohad, az alvázszám is teljesen ép. Az akkori Legerősebb kivitel, nagyon szépen jár. Vonóhorogos, Van hozzá egy 3-s thule kerékpártartóm, wc kazetta, gázpalack, illetve némi alkatrész. Vásárlási szándékkal bővebb infóért kérem, telefon keressenek a 30as, 8873485 számon. Az ára Fix !