Az ingatlan bemutatója elérhető az alábbi linken:
Az M3 autópálya közelében, Budapesttől 45 perc távolságra, Lőrinciben, a Balassi Bálint utcában 72 nm-es, 2 szobás, felújított, vegyes falazatú (tégla és vályog) családi ház eladó. A főépületben (50 nm) 2 egész szoba, konyha-étkező, fürdőszoba és WC található. Az épület folytatásában, jelenleg külön bejárattal rendelkezik 2 nagyobb helyiség (összesen 22 nm), amely igény szerint konyha-étkezőnek, szobának vagy garázsnak is átalakítható. Az ingatlan fűtését elektromos panelek biztosítják.
Az elmúlt évek során a víz- és villanyvezetékeket kicserélték, új hideg és meleg burkolatokat raktak le, műanyag külső, hőszigetelt nyílászárókat építettek be, a belső ajtókat is cserélték. A tetőszerkezet rosszabb állapotú gerendáit cserélték, teljesen átlécezték, új ereszcsatornát raktak fel.
A telek 875 nm, a kertben gyümölcsfák találhatók. Közművekből a villany (32A), víz és csatorna bevezetésre került, a gáz csonkja közvetlenül az épület mellett van.
A ház nyugodt környezetben, zsákutcában van. A település központja néhány 5-6 perc sétán belül elérhető, ahol az iskola, óvoda, üzletek, orvos, gyógyszertár, piac, posta, bank, önkormányzat, buszmegálló és vasútállomás is van.
Az ingatlant egyedülállóknak, fiatal pároknak és családoknak egyaránt ajánljuk!
Tehermentes, azonnal költözhető.