Az ingatlan bemutató videója elérhető az alábbi linken keresztül:
A Mátrában, Heves vármegyében, Gyöngyöstől 20 km távolságra, Vécsen nyugodt környezetben, erdő mellett, a Széchenyi utcában belterületi, 2 házból álló ingatlan eladó. Az parasztház jellegű épület 55 nm alapterületű, vályog falazatú, belső felújítást igényel, benne 2 szoba és konyha található. A villanyt átvezetékelték, a víz rézcsőben van, a tetőt átlécezték. A fűtést kályha biztosíthatja.
A másik ház 45 nm-es, vályog és tégla falazatú, belső felújítást és külső vakolást igényel, benne szoba, konyha-étkező, fürdőszoba és előtér található. A teljes tetőt kicserélték, az utcafronti ablakokat műanyag, hőszigeteltre cserélték, új villany- és vízvezetékei vannak. A fürdőszoba alápincézett, ahol a villanybojlert is elhelyezték. A fűtést kályha biztosítja.
A telek 985 nm, a parasztház folytatásában garázs/műhely található. Közművekből a villany és a víz elérhető mindkét épületben, a gáz csonkja telken belül van. A településen nincs szennyvízhálózat, így derítővel rendelkezik az ingatlan.
Az ingatlantól a település központja közel 10 perc sétán belül elérhető, ahol a buszmegálló, a bolt, az óvoda, az iskola, a posta és az orvos is megtalálható.
A házat fiatal pároknak, családoknak, több generáció együttélésére, valamint a Mátra miatt nyaralónak egyaránt ajánljuk.