Tahitótfalu telek eladó

20 900 000

Ft

24 246 Ft/m²

Kategória:

Feladás dátuma:

ápr 7., 18:14

Tulajdonságok

Házszám:
22

Villany:
nincs

Víz:
telken belül

Gáz:
nincs

Csatorna:
nincs
Méret:
862 m²
Hirdetés
Jófogás promóció

Leírás

Eladásra kínálom a Tahitótfalu, Hosszúmező utca 22. szám alatti nyaralótelket. A telek dísz és gyümölcsfákkal arborétumszerüen van beültetve. Található rajta egy jó állapotban lévő 2+2 személyes, 6.5 méter hosszú lakókocsi. A lakókocsiban van háló, konyha, fürdőszoba, étkező rész is. Mellette egy kb 10m2 es szerszámtároló épület is van.
A kertben sokféle gyümölcsfa és bokor, cseresznye, meggy, alma, körte, birsalma, som, naspolya, sárgabarack, füge, datolyaszilva, ribizli, köszméte, szelídgesztenye, vadcitrom, mézbogyó, homoktövis van. Emellett rengeteg disznövény, és medvehagyma is.
A szomszédban majdnem minden oldalon állandó lakók vannak. Víz van, villany, gáz a telek előtt. Erdő 100méterre, az állandó madárcsicsergés helyben. Remélem felkeltettem az érdeklődését! A megadott számon hívhat, ha további kérdése van.

Hirdetés azonosító: 154373654

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel


Magánszemély

Utoljára aktív: 28 napja

Megosztás

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn